Založenie účtu Reservanto

Chcem pomôct s nastavením

(Budeme Vám zasielať len vyžiadané e-maily. Kedykoľvek sa môžete z odoberania odhlásiť.)

Túto adresu budete používať pre prihlasovanie.Tiež vám na ňu môže prísť niečo dôležité, je dobré ju teda kontrolovať.

Toto heslo budete zadávať pri prihlásení a musí mať aspoň 6 znakov.

Telefónne číslo potrebujeme, aby sme si overili, že ste to skutočne vy. Odošleme vám naň SMS s overovacím kódom. (Iba predvoľby +420 a +421 v inom prípade, kontaktujte prosím zákaznícku podporu.)

Vyberte si, v akom obore chcete Reservanto používať. Že tam ten váš nie je? Nevadí! Napíšte nám na podpora@reservanto.sk a uvidíme, čo sa dá urobiť...

Základná verzia je zdarma na neobmedzenú dobu, ale neobsahuje také vychytávky, jako jsou napr. e-mailové upomienky, štatistiky ai.

Varianta Lite vám za 7,99 € mesačne bez DPH umožní upomínať zábudlivé zákazníkov e-mailom, alebo napríklad využívať aplikáciu pre chytré telefóny.

Varianta Professional vám za 23,99 € mesačne bez DPH umožní mať viac zdrojov, prevádzok či zameranie, zobraziť kompletné štatistiky, alebo napríklad správu zákazníckych účtov.

Varianta Premium vám za 59,99 € mesačne bez DPH poskytuje všetko, čo Reservanto vie. Najlacnejšie SMS aj online platby, správu viac užívateľov vrátane práv, exporty, API a mnoho ďalšieho.

Vyberte si, ako často chcete platiť. Pokiaľ vyberiete 12 mesiacov, máte 2 mesiace zdarma.

Nemáme radi spam rovnako ako vy. Pošleme vám len raz za čas zaujimavé informácie z oboru napríklad oznámenie o nových funkciách v Reservante. Kedykoľvek sa môžete zo zasielania odhlásiť.

Pre našu spoluprácu potrebujeme váš súhlas s obchodnými podmienkami, ktoré si môžete preštudovať kliknutím na tento odkaz.